Konferencja podsumowująca realizację czteroletniego projektu – CEKiN

koncowy cekinW dniu 25 listopada bieżącego roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej im. M. Oczapowskiego w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca realizację czteroletniego projektu pt. „Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKiN”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W konferencji wzięło udział 140 uczestników: dyrektorzy, nauczyciele oraz uczniowie szkół rolniczych, przedstawiciele Lokalnych Grup Działania i instytucji działających na rzecz oświaty rolniczej. Wśród zaproszonych gości obecni byli również: Pan Tadeusz Nalewajk – Podsekretarz Stanu, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pani Zofia Stypińska Zastępca Dyrektora Departamentu Doradztwa, Oświaty Rolniczej i Nauki oraz Pani Agnieszka Miszczak - Płuciennik Naczelnik Wydziału Finansowania Szkół i Projektów Unijnych w Departamencie Doradztwa, Oświaty Rolniczej i Nauki.

Czytaj więcej...

Szkolenie dla nauczycieli biorących udział w projekcie CEKIN

Uprzejmie informuję, że w ramach realizowanego projektu pt.: "Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN" odbędzie się czwarte szkolenie dla nauczycieli w terminie 30.11.2011r. – 02.12.2011r. w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99.

Czytaj więcej...

Szkolenie w ramach realizowanego Projektu CEKIN

W dniach 11 - 14 kwietnia 2011r. w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie odbyło się kolejne szkolenie dla nauczycieli biorących udział w Projekcie: „Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN”.

Czytaj więcej...

Szkolenie w ramach realizowanego Projektu CEKIN

Uprzejmie informujemy, że w dniach 11.04 – 14.04.2011r. w ramach realizowanego Projektu pt.: „Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN” odbędzie się trzecie szkolenie dla nauczycieli zgłoszonych do udziału.

Czytaj więcej...

Szkolenie w ramach realizowanego Projektu CEKIN

W dniach 16 - 18 lutego 2011r. w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie odbyło się drugie szkolenie dla nauczycieli biorących udział w Projekcie: "Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN".

Czytaj więcej...

Szkolenie w ramach realizowanego Projektu CEKIN

Uprzejmie informujemy, że w dniach 16.02 – 18.02.2011r. w ramach realizowanego Projektu pt.: „Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN” odbędzie się drugie szkolenie dla nauczycieli zgłoszonych do udziału.

Czytaj więcej...

Szkolenie w ramach realizowanego projektu - POKL

W dniach 16.07 – 24.07.2010r. odbyło się szkolenie w ramach realizowanego projektu "Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN".

Czytaj więcej...

Informacja z wyjazdu studyjnego do Ośrodka Doskonalenia Zawodowego DEULA Hildesheim

W dniach 9.07. – 16.07. 2010 r. w Niemieckim Ośrodku Doskonalenia Zawodowego DEULA Hildesheim odbył się wyjazd studyjny w ramach projektu "Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN". Był to pierwszy z trzech zaplanowanych wyjazdów w ramach projektu.

Czytaj więcej...

Konferencja inaugurująca projekt POKL

W dniu 23 czerwca 2010r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się konferencja inaugurująca realizację projektu „Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN”, którą otworzył Podsekretarz Stanu Pan Tadeusz Nalewajk.

Czytaj więcej...

"Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości..." - konferencja

Informujemy, że w dniu 23 czerwca br. o godz. 11.00 w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbędzie się konferencja inaugurująca realizację projektu „Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN”.

Czytaj więcej...

 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Ministerstwo Edukacji Narodowej  Ośrodek Rozwoju Edukacji  Polski Komitet Normalizacyjny  logo cdr light