sprawozdanieKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie w dniach 22 – 27  października 2017 r. zorganizowało seminarium z wyjazdem studyjnym do Szwajcarii pn.  „Przetwórstwo i marketing produktów rolnych”. Uczestnikami szkolenia byli nauczyciele uczący przedmiotów ekonomicznych i produkcji roślinnej w szkołach rolniczych.

P1030324Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 15 – 17 marca 2017 r. seminarium dla nauczycieli produkcji roślinnej pn.: „Wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjnych w nauczaniu przedmiotowym, które odbyło się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Dobryszycach.

DSCN9369Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej seminarium na temat: „Ilość czy jakość w uprawie Kukurydzy.”. Seminarium odbyło się w dniach 09 – 11 stycznia 2017 roku w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie.

 

ikona bobowateKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej seminarium na temat: „Możliwości  zwiększenia produkcji białka paszowego z nasion krajowych gatunków roślin bobowatych grubonasiennych. Program białkowy PROW na lata 2014 – 2020.”

dania glowneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej seminarium na temat: „Nowe technologie w produkcji roślinnej w Unii Europejskiej na przykładzie Danii”. Seminarium odbyło się w dniach 09 – 13.06.2015 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bobowicku z wyjazdem studyjnym do Danii.

ziemniak glowneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej seminarium na temat: „Biotechnologia w hodowli ziemniaka”. Seminarium odbyło się w dniach 22 – 23.04.2015 roku w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie i Instytucie Hodowli Aklimatyzacji Roślin  Oddział w Młochowie.