Sprawozdania

Sprawozdanie z seminarium: Nowoczesna gospodarka pasieczna z wykorzystaniem pożytków z roślin ogrodniczych

IMG 3118Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 18-20 października 2017 roku seminarium „Nowoczesna gospodarka pasieczna z wykorzystaniem pożytków z roślin ogrodniczych”. Szkolenie zostało przeprowadzone w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli. W seminarium uczestniczyło 21 nauczycieli szkół rolniczych z całego kraju.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z seminarium: Parki, ogrody i winnice Czeskich Moraw i Dolnej Austrii

009Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 24-29 września 2017 roku seminarium wyjazdowe do Czech i Austrii. Uczestnicy szkolenia analizowali ciekawe nasadzenia w wielu zabytkowych ogrodach, byli gośćmi na Wydziale Ogrodniczym w Lednicach oraz Średniej Szkole Ogrodniczej w Valticach. W seminarium uczestniczyło 22 nauczycieli szkół ogrodniczych z całego kraju.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z seminarium: Ogrody tematyczne XXI wieku w Polsce

Bonin2017r.151Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 07-09 czerwca2017 roku seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa. Seminarium odbyło się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie z wyjazdem na zajęcia terenowe do Ogrodów Hortulus w Dobrzycy oraz w Ogrodzie Botanicznym-Arboretum w Karnieszewicach . W seminarium uczestniczyło 26 nauczycieli szkół rolniczych z całego kraju.

 

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z seminarium: Innowacyjność produkcji ogrodniczej i różnorodność gatunkowa roślin ozdobnych na terenie Dystryktu Como w Lombardii

wlochy glowneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 17 - 24 maja 2015 roku seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa w Dystrykcie Como w Lombardii we Włoszech. Uczestnicy seminarium byli gośćmi Szkoły Ogrodniczej Fundacji Minoprio w Vertemate Con Minoprio. W seminarium uczestniczyło 20 osób.

Czytaj więcej...

 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Ministerstwo Edukacji Narodowej  Ośrodek Rozwoju Edukacji  Polski Komitet Normalizacyjny  logo cdr light