IMG 3118Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 18-20 października 2017 roku seminarium „Nowoczesna gospodarka pasieczna z wykorzystaniem pożytków z roślin ogrodniczych”. Szkolenie zostało przeprowadzone w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli. W seminarium uczestniczyło 21 nauczycieli szkół rolniczych z całego kraju.

009Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 24-29 września 2017 roku seminarium wyjazdowe do Czech i Austrii. Uczestnicy szkolenia analizowali ciekawe nasadzenia w wielu zabytkowych ogrodach, byli gośćmi na Wydziale Ogrodniczym w Lednicach oraz Średniej Szkole Ogrodniczej w Valticach. W seminarium uczestniczyło 22 nauczycieli szkół ogrodniczych z całego kraju.

Bonin2017r.151Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 07-09 czerwca2017 roku seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa. Seminarium odbyło się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie z wyjazdem na zajęcia terenowe do Ogrodów Hortulus w Dobrzycy oraz w Ogrodzie Botanicznym-Arboretum w Karnieszewicach . W seminarium uczestniczyło 26 nauczycieli szkół rolniczych z całego kraju.

 

IMG 3549Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 19-21 kwietnia 2017 roku seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa. Seminarium odbyło się w Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. W seminarium uczestniczyło 37 nauczycieli szkół rolniczych z całego kraju.

holandia ozdobne glowneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej zorganizowało w terminie 03-08.04.2016 roku wyjazdowe seminarium do Holandii. Tematem seminarium było: „Nowoczesna produkcja, dystrybucja i zastosowanie roślin ozdobnych w Holandii”. W szkoleniu uczestniczyło 20 nauczycieli ze szkół ogrodniczych z całego kraju.

florystyka poznan glownaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 25-26 lutego 2016 roku seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa. Seminarium odbyło się w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu. W seminarium uczestniczyło 29 nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu z całej Polski.