Informacje

Informacja o seminarium: Ogrody tematyczne XXI wieku w Polsce

P1030562Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje dla nauczycieli ogrodnictwa seminarium: „Ogrody tematyczne XXI wieku w Polsce”. Seminarium odbędzie się w dniach 07-09 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie. Rozpoczęcie seminarium odbędzie się 07 czerwca (środa) o godz. 12.30.

Czytaj więcej...

Informacja o seminarium: Hortiterapia; innowacyjne wykorzystanie ogrodów i roślin

20170419 HortiterapiaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje dla nauczycieli ogrodnictwa seminarium: "Hortiterapia; innowacyjne wykorzystanie ogrodów i roślin". Seminarium odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2017 roku w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Rozpoczęcie seminarium dnia19 kwietnia (środa) o godz.  w 12.40 w sali im. K. Majkowskiego (sala 10); ul. Oczapowskiego 8.

Czytaj więcej...

Informacja o seminarium: Nowości, propozycje i aranżacje w produkcji ogrodniczej i florystyce

poznan florystykaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje dla nauczycieli ogrodnictwa seminarium: „Nowości, propozycje i aranżacje w produkcji ogrodniczej i florystyce”. Seminarium odbędzie się w dniach 25-26 lutego 2016 roku w Centrum Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Rozpoczęcie seminarium odbędzie się 25 lutego (czwartek) o godz. 11.30 w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Poznaniu ul Winogrady 63.

Czytaj więcej...

 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Ministerstwo Edukacji Narodowej  Ośrodek Rozwoju Edukacji  Polski Komitet Normalizacyjny  logo cdr light