Sprawozdania

Sprawozdanie z warsztatów:Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie wyznacznikiem jakości kształcenia zawodowego

logo CKEW dniach 23-24 lutego 2017 roku w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie odbyły się warsztaty edukacyjne „Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie wyznacznikiem jakości kształcenia zawodowego”. Ta forma doskonalenia zawodowego adresowana była dla kadry kierowniczej i nauczycieli kształcenia zawodowego ze szkół rolniczych, które chcą lepiej przygotować młodzież do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodach. W szkoleniu uczestniczyło łącznie 50 nauczycieli z 27 szkół i placówek edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z warsztatów: Skuteczne pozyskiwanie środków unijnych warunkiem rozwoju edukacji zawodowej

FunduszeWarsztaty odbyły się w dniach 12 - 13 stycznia 2017 w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.

W warsztatach uczestniczyło łącznie  ponad 60 osób z 45 placówek edukacyjnych (ośrodków doskonalenia, szkół rolniczych), które zajmują się realizacją projektów edukacyjnych lub chcą opracować projekt edukacyjny. W szkoleniu również uczestniczyli przedstawiciele Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, także przedstawiciel ośrodków zagranicznych.

Czytaj więcej...

 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Ministerstwo Edukacji Narodowej  Ośrodek Rozwoju Edukacji  Polski Komitet Normalizacyjny  logo cdr light