logo moodleKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie wspólnie z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie organizuje warsztaty: Metody i narzędzia nauczania na odległość – platforma Moodle. Szkolenie trwa 40 godzin, w tym 25 godzin pracy online. Odbędą się 2 spotkania stacjonarne, pierwsze w dniach 8-9 grudnia 2016r., drugie: 11-12 stycznia 2017r.

Szkolenie jest przeznaczone dla nauczycieli, którzy będą przygotowywać własne szkolenia w systemie edukacji niestacjonarnej przez Internet lub mieszanej. Obejmuje zagadnienia merytoryczne, techniczne, organizacyjne i administracyjne.

Podstawowe wymagania dla uczestników: umiejętność pracy w środowisku systemu operacyjnym Windows, umiejętność korzystania z Internetu oraz poczty elektronicznej.

Cele szkolenia:

  • Poznanie podstawowych założeń dotyczących organizacji i prowadzenia szkoleń przez Internet, w tym z wykorzystaniem platformy Moodle.\
  • Nabycie umiejętności pracy na platformie Moodle w roli ucznia.
  • Poznanie zasad tworzenia szkoleń z wykorzystaniem różnych modułów dostępnych na platformie Moodle.
  • Poznanie narzędzi do kontaktów i sprawdzania postępów uczestników szkoleń.
  • Poznanie narzędzi przydatnych do prowadzenia ewaluacji.

Szkolenie odbywa się w Warszawie. Organizator zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie. Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnicy przyjeżdżają w ramach delegacji służbowych. Uczestnicy zostaną wyposażeni w materiały szkoleniowe.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.

Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela:
Artur Rachuba
tel. (22) 729 73 02, 661 420 100
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program szkolenia