logo CKEW dniach 14-15 kwietnia 2015 roku w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie odbędą się warsztaty edukacyjne "Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe jako wskaźnik jakości kształcenia zawodowego", adresowane do kadry kierowniczej i nauczycieli kształcenia zawodowego ze szkół rolniczych, które chcą lepiej przygotować młodzież do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodach.

 

Podczas wystąpień przedstawicieli Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, będzie dokonana między innymi analiza zgodności planów nauczania z podstawą programową i terminami egzaminów potwierdzających kwalifikacje. Do udziału w warsztatach, w szczególności zapraszamy przedstawicieli zawodów kształcących w kwalifikacja rolniczych (R) i mechanizacji (M).

Podczas warsztatów będzie dokonana również analiza zapisów projektu podstawy programowej do nowego zawodu technik mechanizacji i agrotroniki, z uwzględnieniem analizy potencjalnych zadań egzaminacyjnych, zakresu kształcenia w tym zawodzie, a także możliwości współpracy z pracodawcami i producentami systemów agrotronicznych.

Szkolenie rozpocznie się w czwartek, 14 kwietnia około godziny 13, a zakończy w piątek w godzinach popołudniowych.
Lista uczestników została sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń i w tej chwili nie ma już wolnych miejsc noclegowych.

Dodatkowe informacje – Marek Rudziński
tel. kom. 606485380 lub 603279900
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

downloadProgram warsztatów