Sprawozdania

Sprawozdanie z warsztatów: Pozyskiwanie środków finansowych wspierających rozwój rolnictwa i działalności pozarolniczej w ramach PROW 2014–2020. Efektywne metody nauczania osób dorosłych

P1030448W dniach 27 - 29 marca 2017 r. w Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie odbyły się warsztaty z zakresu  „Pozyskiwania środków finansowych wspierających rozwój rolnictwa i działalności pozarolniczej w ramach PROW 2014–2020. Efektywnych metody nauczania osób dorosłych”. Uczestnikami szkolenia byli nauczyciele uczący przedmiotów zawodowych w szkołach rolniczych.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z seminarium: Organizacja sprzedaży bezpośredniej z gospodarstwa rolnego

1 stronaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie przy współpracy z Wydziałem Nauk Ekonomicznych Szkoły Główniej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zorganizowało w dniach 25 – 27 stycznia 2017 r. szkolenie dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych z zakresu „Organizacji sprzedaży bezpośredniej z gospodarstwa rolnego”. Uczestników szkolenia powitał Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych Pan prof. dr hab. Jarosław Gołębiewski.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z seminarium: Organizacja i zarzadzanie przedsiębiorstwem

OiZP1W dniach 30 maja – 3 czerwca 2016 r. Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało seminarium z wyjazdem studyjnym do Szwecji dla nauczycieli przedmiotów zawodowych na temat: Organizacja i zarzadzanie przedsiębiorstwem. Szkolenie rozpoczęło się w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie woj. pomorskie.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z warsztatów: Prowadzenie rachunkowości w gospodarstwie rolnym i działalności pozarolniczej

P1020453 resizedKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie przy współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zorganizowało w dniach 22-23 lutego 2016 r. warsztaty dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych z zakresu "Prowadzenia rachunkowości w gospodarstwie rolnym i działalności pozarolniczej". Uczestników szkolenia powitał Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych Pan prof. dr hab. Jarosław Gołębiewski.

Szkolenie odbyło się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z warsztatów: Innowacyjne metody w dydaktyce przedmiotów ekonomicznych

glowne janowKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 5 - 6 października 2015 r. warsztaty dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych pn.: „Innowacyjne metody w dydaktyce przedmiotów ekonomicznych”, które odbyły się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Marcinkiewicza w Janowie.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z seminarium: Opłacalność produkcji rolnej w krajach Unii Europejskiej na przykładzie Węgier

wegry glowneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 11 - 15 maja 2015 r. seminarium z wyjazdem studyjnym do Węgier nt.: „Opłacalność produkcji rolnej w krajach Unii Europejskiej na przykładzie Węgier”, które odbyło się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach oraz w Zespole Szkół w Gyomaendrődi.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z warsztatów: Wykorzystanie programów komputerowych w nauczaniu przedmiotów ekonomicznych

progr ekon 001Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 25 – 29 maja 2015 r. warsztaty dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych z zakresu „Wykorzystania programów komputerowych w nauczaniu przedmiotów ekonomicznych”, które odbyły się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Starym Lubiejewie.

Czytaj więcej...

 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Ministerstwo Edukacji Narodowej  Ośrodek Rozwoju Edukacji  Polski Komitet Normalizacyjny  logo cdr light