sprawozdanieKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie w dniach 22 – 27  października 2017 r. zorganizowało seminarium z wyjazdem studyjnym do Szwajcarii pn.  „Przetwórstwo i marketing produktów rolnych”. Uczestnikami szkolenia byli nauczyciele uczący przedmiotów ekonomicznych i produkcji roślinnej w szkołach rolniczych.

P1030448W dniach 27 - 29 marca 2017 r. w Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie odbyły się warsztaty z zakresu  „Pozyskiwania środków finansowych wspierających rozwój rolnictwa i działalności pozarolniczej w ramach PROW 2014–2020. Efektywnych metody nauczania osób dorosłych”. Uczestnikami szkolenia byli nauczyciele uczący przedmiotów zawodowych w szkołach rolniczych.

1 stronaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie przy współpracy z Wydziałem Nauk Ekonomicznych Szkoły Główniej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zorganizowało w dniach 25 – 27 stycznia 2017 r. szkolenie dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych z zakresu „Organizacji sprzedaży bezpośredniej z gospodarstwa rolnego”. Uczestników szkolenia powitał Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych Pan prof. dr hab. Jarosław Gołębiewski.

OiZP1W dniach 30 maja – 3 czerwca 2016 r. Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało seminarium z wyjazdem studyjnym do Szwecji dla nauczycieli przedmiotów zawodowych na temat: Organizacja i zarzadzanie przedsiębiorstwem. Szkolenie rozpoczęło się w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie woj. pomorskie.

P1020453 resizedKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie przy współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zorganizowało w dniach 22-23 lutego 2016 r. warsztaty dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych z zakresu "Prowadzenia rachunkowości w gospodarstwie rolnym i działalności pozarolniczej". Uczestników szkolenia powitał Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych Pan prof. dr hab. Jarosław Gołębiewski.

Szkolenie odbyło się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

glowne janowKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 5 - 6 października 2015 r. warsztaty dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych pn.: „Innowacyjne metody w dydaktyce przedmiotów ekonomicznych”, które odbyły się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Marcinkiewicza w Janowie.