Informacje

Informacja o seminarium: Ekonomiczne i środowiskowe uwarunkowania rozwoju działalności pozarolniczej w małych i średnich gospodarstwach rolnych

ogrodekKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 2-4 października 2017 r. seminarium dla nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych pn.: "Ekonomiczne i środowiskowe uwarunkowania rozwoju działalności pozarolniczej w małych i średnich gospodarstwach rolnych". Szkolenie odbędzie się w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie.

Czytaj więcej...

Informacja o warsztatach: Pozyskiwanie środków finansowych wspierających rozwój rolnictwa i działalności pozarolniczej w ramach PROW 2014–2020. Efektywne metody nauczania osób dorosłych

PROW 2014-2020Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 27 - 29 marca 2017r. warsztaty dla nauczycieli przedmiotów zawodowych uczących w szkołach rolniczych  „Pozyskiwanie środków finansowych wspierających rozwój rolnictwa i działalności pozarolniczej w ramach PROW 2014–2020. Efektywne metody nauczania osób dorosłych”.

Czytaj więcej...

Informacja o seminarium: Organizacja sprzedaży bezpośredniej z gospodarstwa rolnego

P1010005Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 25 - 27 stycznia 2017 r. seminarium dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych na temat: "Organizacja sprzedaży bezpośredniej z gospodarstwa rolnego".

Szkolenie odbędzie się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

Czytaj więcej...

Informacja o szkoleniu internetowym: "ABC przedsiębiorczości na obszarach wiejskich: zakładanie działalności gospodarczej i tworzenie biznesplanu"

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie wspólnie z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizują szkolenie internetowe pt. „ABC przedsiębiorczości na obszarach wiejskich: zakładanie działalności gospodarczej i tworzenie biznesplanu”.
Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół rolniczych zainteresowanych w/w tematyką.

 

Czytaj więcej...

Informacja o szkoleniu internetowym: Podatek dochodowy w działalności gospodarczej prowadzonej na obszarach wiejskich

ikona pitKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie wspólnie z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizują szkolenie internetowe pt. „Podatek dochodowy w działalności gospodarczej prowadzonej na obszarach wiejskich”.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół rolniczych zainteresowanych tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością.

Czytaj więcej...

 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Ministerstwo Edukacji Narodowej  Ośrodek Rozwoju Edukacji  Polski Komitet Normalizacyjny  logo cdr light