pieniadzeKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 16 - 18 kwietnia 2018 r. warsztaty dla  nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych pn.: "Źródła finansowania działalności pozarolniczej".

 

PITKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 7 – 8 grudnia 2017 r. warsztaty dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych na temat: "Rachunkowość i podatki w działalności gospodarczej".Szkolenie odbędzie się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

 

stoiskoKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 22 – 27 października 2017 r. seminarium dla nauczycieli kształcenia zawodowego pn.: "Przetwórstwo i marketing produktów rolnych".

 

ogrodekKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 2-4 października 2017 r. seminarium dla nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych pn.: "Ekonomiczne i środowiskowe uwarunkowania rozwoju działalności pozarolniczej w małych i średnich gospodarstwach rolnych". Szkolenie odbędzie się w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie.