geodezja ikonaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej organizuje dniach 16-18 marca 2016 r. seminarium na temat „Pomiary i obliczenia geodezyjne z uwzględnieniem współczesnych technik komputerowych”.

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej organizuje dniach 16-18 marca 2016 r. seminarium na temat „Pomiary i obliczenia geodezyjne z uwzględnieniem współczesnych technik komputerowych”.  Szkolenie odbędzie się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku.
Program seminarium,  oprócz wykładów z zakresu technik i obliczeń geodezyjnych obejmuje zajęcia terenowe z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu geodezyjnego. W ramach ćwiczeń nauczyciele dokonają pomiarów sytuacyjno-wysokościowych wybranego terenu stosując różne metody i techniki oraz sporządzą opracowania praktyczne tych pomiarów. Uczestnicy zapoznają się również z możliwością wykorzystania specjalistycznego programu komputerowego.

Nauczyciele zostaną zakwaterowani w internacie CKZiU Nr 2 w Gdańsku Oruni. http://www.ckziu2.pl/
Szkoła znajduje się w odległości około 1 km od stacji PKP Gdańsk-Orunia
www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Dworcowa+9%2C+Gda%C5%84sk&loc2=Smole%C5%84ska+5%2F7%2C+Gda%C5%84sk&byCar=1&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=Adres:
Internat CKZiU Nr 2 w Gdańsku /dawnego Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska CKU/
ul. Smoleńska 5/7
80-058 Gdańsk

Szkolenie jest bezpłatne, koszt dojazdu do miejsca zakwaterowania ponosi szkoła.  
Organizator gwarantuje w ramach seminarium dwa noclegi. Limit miejsc na szkolenie został wyczerpany.

downloadProgram warsztatów

Zofia Bończak-Plichta
nauczyciel konsultant
tel. (22) 729 73 02 w. 27
603-325-010
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.