DSC01252Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej organizuje w Warszawie w dniach 4-5 lutego 2016 roku warsztaty komputerowe "Wykorzystanie programu SketchUp do wizualizacji projektów architektury krajobrazu ".

 

Celem szkolenia jest podwyższenie kompetencji w zakresie technik komputerowych; zyskanie umiejętności wizualizacji projektów zieleni z wykorzystaniem programu SketchUp. Program. uznawany jako intuicyjny w obsłudze, stwarza duże możliwości w zakresie tworzenia obiektów architektonicznych, jak również przedstawiania w celach projektowych terenów zieleni.

Tegoroczna edycja warsztatów w zakresie obsługi tego programu jest przewidziana dla osób nigdy nie pracujących w tym systemie. Zadania w ramach realizowanej tematyki ukierunkowane zostaną pod kątem przydatności w architekturze krajobrazu. Zajęcia odbędą się w budynku Politechniki Warszawskiej Wydziału Samochodów i Maszyn Rolniczych na Mokotowie ul. Narbutta 84 w sali 4.10. IV piętro

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Ośrodku Szkoleniowym w Gościńcu ul. Wincentego Rzymowskiego 36.

Limit miejsc na warsztaty został wyczerpany.

Szkolenie jest bezpłatne, koszt dojazdu do miejsca zakwaterowania ponosi szkoła.  

Link do sprawdzenia połączeń komunikacji miejskiej w Warszawie:
http://www.zumi.pl/komunikacja_polaczenia.html

Zofia Bończak-Plichta
nauczyciel konsultant
tel. (22) 729 73 02 w. 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

 

download Program warsztatów