uwaga znak Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że od dnia 16 lutego 2017 roku, przyjmowane będa zgłoszenia na formy szkoleń TYLKO I WYŁĄCZNIE na kartach zgłoszenia wypełnionych KOMPUTEROWO! Karty zgłoszenia wypełnione ręcznie nie będą uwzględniane w procesie rekrutacji uczestników.

Nie dotyczy to zgłoszeń zarejestrowanych do dnia 16 lutego 017 r.

tiibCentrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku oraz Towarzystwo Internatów i Burs zapraszają na "Konferencję z okazji XX-lecia Towarzystwa Internatów i Burs pt.: Wychowawstwo jest czymś więcej niż zawodem”, która odbędzie się 20 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku, 15-370 Białystok, ul. Bema 105.

PKN16 marca 2018 roku odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole" pod hasłem: „Normy w ochronie środowiska". Patroni konferencji to Minister Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Środowiska.
Organizatorami wydarzenia są: Polski Komitet Normalizacyjny oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

CDRCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pn. "Gospodarstwa opiekuńcze – nowe wyzwanie dla obszarów wiejskich" w terminie od 15.02.2018 r. do 15.03.2018 r. w oparciu o platformę e-learningową www.cdrkursy.edu.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie wyłącznie zalogowanym uczestnikom.

Czytaj więcej...

PKNPolski Komitet Normalizacyjny w roku szkolnym 2017/2018, organizuje VI Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja" skierowany do nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski. Temat wiodący tegorocznego konkursu to: „Normy w ochronie środowiska”.

weekendTrzecia edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r.

Rekrutacja partnerów akcji trwa do 28 sierpnia 2017 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online dostępnego na stronie internetowej.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji znajdują się  na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl

logo oreOśrodek Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w konkursie na autorską pracę konkursową zawierającą propozycję zajęć z wykorzystaniem Europejskiego Portfolio Językowego (EPJ). W konkursie mogą wziąć udział nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, którzy przez co najmniej jeden semestr korzystali z EPJ w swojej pracy dydaktycznej.

logo pknW dniu 15 marca 2017 roku w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole". Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej zaś temat wiodący brzmi: „Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów i systemów".

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić…"
                                         Ks. J. Twardowski


Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 26 lutego 2017 roku zmarła nasza Droga Koleżanka 

sp

Mgr Teresa Kobyłecka


Przez długie lata cieszyliśmy się Jej serdeczną przyjaźnią, pomocą i radą.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 2 marca 2017 roku o godz. 12.00
w Kościele Wniebowzięcia NMP w Michałowicach (k. Warszawy)
ul. Szkolna 11, 05-816 Michałowice

Składamy wyrazy szczerego współczucia
Mężowi, Dzieciom, Wnukom, Bratu i Całej Rodzinie

Dyrektor i pracownicy Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie

PIGMIURW załączniku do tej informacji znajduje się wydanie 1-2017 INFORMATORA Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Nr 1-2017

logo pknPolski Komitet Normalizacyjny w roku szkolnym 2016/2017, organizuje V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja" skierowany do nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski.

logo cdrCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu zaprasza na konferencję "Innowacyjny rozwój energetyki prosumenckiej na obszarach wiejskich" realizowaną w ramach Planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Konferencja odbędzie się w Warszawie w dniach 12-13 października 2016r.

konkurs ikona1 września rusza konkurs dla uczniów i nauczycieli szkół rolniczych z województw: łódzkiego i świętokrzyskiego. Fundacja Ziemia i Ludzie zaprasza szkoły rolnicze – kształcące w zawodach, dla których ministrem właściwym jest minister do spraw: rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych i rybołówstwa – do udziału w Konkursie „Mapa bogactwa bioróżnorodności wsi”.

kwiaty zyczenia

infoInformujemy, że z przyczyn organizacyjnych uległ zmianie termin warsztatów „Stres i wypalenie zawodowe w pracy nauczyciela", które pierwotnie były planowane na 29 czerwca – 1 lipca 2016r. Nowy termin zostanie podany w Informatorze o formach doskonalenia nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017.
Przepraszamy za zaistniałą zmianę. Zapraszamy do korzystania z oferty Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.
Artur Rachuba

ikona konkurs Zapraszamy uczniów szkół rolniczych do udziału w konkursie dla Tropicieli Mitów.

logo LivOrgSzanowni Państwo,

zapraszamy do korzystania z programu szkoleniowego "Zarządzanie ekologiczną farmą hodowlaną". Nasze zaproszenie kierujemy do nauczycieli przedmiotów zawodowych kształcących w zawodach rolniczych. Bezpłatnie oddajemy w Państwa ręce przetestowany przez  Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym Krajowej Izby Gospodarczej program szkoleniowy "Zarządzanie ekologiczną farmą hodowlaną"  składający się z trzech części - zajęć w klasie, nauki w gospodarstwie oraz w inkubatorze przedsiębiorczości, obejmującym naukę opracowania biznes planu.

nowakowscyNa Portalu Edukacyjnym dostępny jest film o pracach w Gospodarstwie Szkółkarskim Andrzej i Szymon Nowakowscy Żdzary k/Nowego Miasta nad Pilicą, pow. grójecki.

Film powstał w efekcie seminarium nt. „Szkółkarstwo sadownicze i ozdobne w XXI wieku” zorganizowanego ww. Gospodarstwie  i przeznaczony jest wyłącznie do celów edukacyjnych dla Krajowego Centrum Edukacji Ogrodniczej w Brwinowie.

Zapraszamy do wykorzystania filmu w procesie dydaktycznym.

logo cdrSzanowni Państwo
Centrum Doradztwa Rolniczego W BRWINOWIE zaprasza na trzydniowe szkolenie pn. „PSZCZOŁY W ROLNICTWIE I ŻYCIU CZŁOWIEKA" realizowane w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2015. Celem szkolenia jest popularyzacja hodowli pszczół, wiedzy na temat przetwórstwa surowców pszczelich oraz możliwości kształtowania pożytków pszczelich.

oprysk 03W dniach 07-14 listopada 2015 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje wyjazd studyjny dla nauczycieli techniki rolniczej. Wyjazd będzie połączony ze zwiedzaniem wystawy na targach w Hanowerze „AGITECHNIKA”.